Zondag 27 oktober inzegening Moeder Gods Kapel

Op 27 oktober wordt, na de mis, de Moeder Gods Kapel ingezegend, waarna een samenzijn volgt in het Bondsgebouw waarvoor wij u van harte willen uitnodigen. 

Na vele jaren van suggesties, ideeën en voorbereidingen is nu toch dit heugelijke moment aangebroken, mede dankzij de inzet van velen, in welke vorm dan ook.

Na de sluiting van de Moeder Gods kerk in 2016, een voor onze parochie ingrijpende gebeurtenis, zijn er vele ideeën geweest om hieraan toch nog blijvende aandacht te geven. Uiteindelijk is dat vorm gegeven door deze kapel, die mooi is opgeknapt en overdag altijd en voor iedereen toegankelijk is (ook met invalidenoprit), om te bidden en te herdenken. 

Wij zijn blij met het resultaat, waarvoor toch altijd weer net iets meer moest gebeuren dan gedacht. Gelukkig hebben wij, na de aanzet van velen, ook mensen gevonden die dit concreet ter hand hebben genomen, Die zullen we uiteraard ook in het zonnetje zetten tijdens onze bijeenkomst in het Bondsgebouw. Onze pastoor, met zijn roots in de Moeder Gods Parochie, zal de inwijding voor zijn rekening nemen na de mis om 12.00 uur.